لطفا صبر کنید ...


.

درمان بیماری های زنان به کمک طب سوزنی

  • با کمک طب سوزنی می توان بسیاری از مشکلات و بیماری های زنان را درمان کرد . بیماری هایی مانند آمنوره اولیه و ثانویه ، دیسمنوره های شدید ، مشکلات کیست ، سندرم تخمدان پلی کیستیک ، فیبرم رحم ، اختلالات هورمونی ، ناباروری و مشکلات قاعدگی را درمان کرد .

آمینوره و دیسمنوره

  • بیماری آمنوره اولیه که در خانم هایی که تا سن 16 سالگی هنوز قاعدگی در آن ها رخ نداده گفته می شود و همچنین درمان آمنوره ثانویه که بسیار شایع تر بوده و در خانم هایی که قاعدگی در آن ها رخ داده اما در دوره ای 3 تا 6 ماهه دچار فقدان قاعدگی شده اند و دلیل آن چیزی به جز بارداری می باشد . آمنوره یک بیماری نبوده و در اصل نشانه ای از یک بیماری می باشد که طب سوزنی به خوبی می تواند به آن ها پرداخته و مشکلات آمنوره را برطرف کند .
  • مشکل شایع بعدی در بیماری های زنان دیسمنوره های شدید است که به دردهایی که در دوره ی قاعدگی رخ می دهد گفته می شود . دیسمنوره ها بسیار شایع بوده و در بسیاری از زنان رخ می دهد که علت آن ترشح پروستاگلندین ها هستند که طی ترشح آن ها رحم منقبض شده و جریان خون در این قسمت کاهش می یابد و بر همین اساس عصب ها نصبت به درد حساس تر می شوند .

کیست

  • مشکلات کیست در زنان یکی از بیماری های فراگیر بوده که می توان آن را به وسیله ی طب سوزنی درمان کرد . کیست ها در زمان تخمک گذاری و معمولا ناشی از اختلالات هورمونی هستند . نوع دیگر کیست ها که در تخمدان رشد کرده و اغلب به صورت عقب افتادن عادت ماهیانه بروز می کنند هستند . علائم دیگر کیست ها دردهای شکمی ، افزایش وزن ، رویش موهای زائد بر روی صورت و بدن ، آکنه  و جوش صورت است . اگر این کیست ها درمان نشوند باعث ناباروری ، سرطان رحم ، سکته و … در بیمار می شود . همچنین سندرم تخمدان پلی کیستیک که علائمی مشابه با مشکلات کیست در زنان را دارد ، بسیار شایع بوده که علت اصلی آن هنوز شناخته نشده است . طب سوزنی یک روش درمانی بسیار خوب برای از بین رفتن کیست و تخمدان پلی کیستیک در زنان است .
  • همچنین بسیاری از بیماری های دیگر زنان نظیر اختلالات هورمونی ، ناباروری و مشکلات قاعدگی با پیدا کردن سر منشا آن به وسیله ی طب سوزنی و بدون مداخله ی دارویی قابل درمان است . بسیاری از ناباروی ها به خاطر سندرم تخمدان پلی کیستیک ، فیبرم های رحمی و … می باشد که با درمان آن ها می توان فرد را برای باروری آماده کرد . در بیمارانی که ناباروی آن ها تنها با روش IVF که لقاح خارج رحمی نام دارد درمان پذیر است ، می توان طب سوزنی را سه ماه قبل شروع کرد و بدن بیمار را برای پاسخگویی به عمل آماده نمود .

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.