لطفا صبر کنید ...


ترک سیگار و اعتیاد با طب سوزنی

  • طب سوزنی یکی از قدیمی ترین روش ها برای کمک به بیماران برای ترک سیگار و اعتیاد می باشد . ترک اعتیاد برای هر شخص بنا به نوع اعتیاد ، مواد مصرفی ، مدت زمان و شروع مصرف ، دوره ی درمان متفاوتی خواهد داشت . ترک اعتیاد یک تیم ورک بوده و برای به نتیجه رسیدن این پروسه بهتر است صرفا به یک روش بسنده نکرده و از روش های کمک درمانی نیز استفاده کرد . همچنین در مورد ترک سیگار علاوه بر درمان به وسیله ی طب سوزنی ، خود بیمار نیز باید تمایل به ترک سیگار داشته باشد . بیمارانی که به اجبار دیگران و یا علیرغم خواسته ی واقعی خودشان برای ترک سیگار مراجعه می کنند ، متاسفانه درمان موفقیت آمیز نخواهد بود .
  • موسسه ای به نام “نادا” در آمریکا ، با هدف ترک سیگار و اعتیاد با طب سوزنی مشغول به فعالیت است . روزانه 5 هزار نفر با روش های موسسه نادا و موسسه های زیر مجموعه ی آن ، اقدام به ترک سیگار و اعتیاد کرده و درصد بالایی از درمان آن ها موفق بوده است . در حال حاضر در ایران کلینیک طب سوزنی دکتر سید جعفر محقق ، تنها زیر مجموعه ی موسسه ی نادا در آمریکا می باشد . این گواهینامه ی فعالیت بعد از گذراندن دوره های ترک سیگار و اعتیاد با طب سوزنی زیر نظر اساتید بین المللی نادا در ایران و پس از ارزیابی عملکرد دکتر سید جعفر محقق به ایشان اعطا شده است .
  • روانشناسان یکی از عوامل گرایش بعضی افراد به اعتیاد را مشکلات عاطفی و روانی می دانند و معتقد هستند معمولا کاهش ترشح اندروفین در مغز می تواند دلیلی بر گرایش افراد به مواد مخدر برای بالا بردن میزان ترشح اندروفین شود .

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.