لطفا صبر کنید ...


.

درمان بیماری پوستی به کمک طب سوزنی

  • بیماری پوستی انواع محتلفی دارد نظیر جوش ،کک و مک ، آکنه ، جای جوش ، اگزما ، آلوپِسی آره آتا ، ریزش مو ، لیکن پلان ، آنژیواِدِم ، آلرژی ، پسوریازیس ، عرق کردن زیاد کف دست و پا ،کهیر و حساسیت پوستی که طب سوزنی جوابدهی مختلفی در درمان آن ها از خود نشان می دهد .

بیماری های پوستی

  • در مورد بیماری اگزما ، بنا به نوع و شدت بیماری ، طب سوزنی در بعضی بیماران به خوبی پاسخگو بوده و در بعضی دیگر اثری نخواهد داشت .
  • در بیماری پوستی هیپرهیدروز (عرق کردن زیاد کف دست و پا ) طب سوزنی ، به صورت موقت یا طولانی مدت جوابدهی داشته اما درمان به صورت کامل انجام نمی شود .بیماری پوستی کهیر و حساسیت ها ، طب سوزنی تاثیر بسیار خوبی دارد .
  • در بیماری پوستی آنژیواِدِم که بسیار شبیه به بیماری کهیر است و در اثر حساسیت و آلرژی نصبت به برخی خوراکی ها و یا داروها بوده و یا زمینه ی ارثی و ژنتیکی داشته باشد . میزان اثرگذاری درمانی طب سوزنی در بعضی از بیماران این نوع بیماری پوستی خوب و در بعضی بی تاثیر است .
  • بیماری پوستی بعدی پسوریازیس است که مرتبط با دستگاه ایمنی بدن بوده و انواع مختلفی دارد . طب سوزنی دو نوع پسوریازیس مقطعی و یا لوکال تاثیر خوبی دارد اما در پسوریازیس قطره ای تاثیر کمتری خواهد داشت .
  • بیماری پوستی لیکن پلان یا خزه پوستی نوعی از بیماری التهابی پوست بوده و مانند بیماری پسوریازیس یک بیماری خود ایمنی به شمار می رود . این بیماری با ضایعات برجسته بنفش رنگ بر روی پوست ظاهر شده و ایجاد خارش در محل وجود دارد . طب سوزنی برای درمان این نوع بیماری پوستی بسیار خوب عمل می کند .
  • بیماری آلوپِسی آره آتا نوعی بیماری پوستی محسوب می شود که در اثر این بیماری ریزش مو در سر یا قسمت های دیگر بدن و با پیشرفته تر شدن آن کل موی سر و یا قسمت درگیر شده در بدن می ریزد . درمان بیماری آلوپِسی آره آتا به کمک طب سوزنی می تواند 50 درصد انجام شود .

زیبایی پوست و مو

  • طب سوزنی در حوزه ی زیبایی پوست و درمان جوش ، آکنه و جای آن ها بسیار موثر عمل می کند اما برای درمان آنژیوم ها یا خال عروق نمی تواند درمان کننده باشد .
  • همچنین طب سوزنی می تواند کک و مک هایی که تازه بر روی پوست ایجاد شده اند را به طور کامل از بین برده و درمان کند . اما در کک و مک هایی که برای مدت طولانی وجود داشته ، مخصوصا در افرادی که دارای پوست سفید هستند ، به کمک طب سوزنی می توان کک و مک ها را کم رنگ نمود .
  • نوع دیگری از بیماری ریزش مو مرتبط با از بین رفتن فولیکول ها است که طب سوزنی نمی تواند به بهبود و درمان آن کمکی کند اما در صورتی که فولیکول ها این اکتیو شده باشند می توان با کمک طب سوزنی فولیکول ها را تقویت کرده و به رشد مجدد موها کمک کرد .

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.