لطفا صبر کنید ...


.

درمان سینوزیت با طب سوزنی

  • هر انسان در اطراف پیشانی ، بینی و گونه ی خود دارای حفره های هوایی به اسم سینوس است . سینوس ها کوچک و دارای پوشش سلولی و نرم به اسم مخاط هستند که دارای ترشح بوده و از راه دهان یا بینی تخلیه می شوند . زمانی که فرد دچار التهاب سینوس شده و راه تخلیه ی این مخاط ها گرفته شود ، اصطلاحا گفته می شود که به بیماری سینوزیت دچار شده است که به دو نوع حاد و مزمن دسته بندی می شود . سینوزیت حاد به نوعی از این بیماری گفته می شود که از شروع آن نزدیک به 20 روز گذشته باشد و نوع مزمن آن ، در مورد بیمارانی است که بیش از 20 روز از شروع بیماری آن ها گذشته باشد .
  • طب سوزنی یکی از قدیمی ترین روش های درمانی انواع سینوزیت و مشکلاتی مانند رینیت آلرژیک بوده و نتایج درمانی بسیار خوبی از خود نشان داده است . سینوزیت می تواند توسط طب سوزنی به صورت مرسوم درمان شود اما استفاده از طب سوزنی به وسیله ی تک سوزن جوابدهی بسیار بالایی در بهبود این بیماری خواهد داشت . روش تک سوزن به صورت هفته ای یکبار و هر بار در یک طرف صورت انجام می شود . دکتر سید جعفر محقق در چین و تحت نظر پزشکی که این روش را ثبت جهانی کرده ، آموزش دیده اند . از این روش برای درمان سینوزیت حاد و مزمن ، برای کم شدن و از بین رفتن التهاب تمامی سینوس ها و هم برای درمان رینیت آلرژیک برای کم شدن ترشحات پشت حلق مورد استفاده قرار می گیرد .

علائم سینوزیت

  • از علائم شایع سینوزیت می توان به ترشح های زرد یا سبز از بینی یا حلق ، سرگیجه یا تهوع ، بوی بد دهان ، بسته شدن راه بینی ، مشکل در تنفس ، سرفه مخصوصا هنگام شب و دردهایی در گوش ، چشم ، سر و فک یا دندان ها اشاره کرد .

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.