لطفا صبر کنید ...


.

درمان سندروم پاهای بی قرار و بقیه تیک ها با طب سوزنی

  • سندروم پاهای بی قرار نوعی تیک حرکتی است . تیک های حرکتی بر خلاف تصور عموم ، فرد به صورت ارادی ولی برنامه ریزی نشده  انجام می دهد یعنی دستور این عمل از کورتکس مغز صادر می شود اما شخص دوست ندارد این عمل را انجام دهد اما به خاطر التیام درد در پاها یا دیگر نقاط بدن ، نیاز به انجام آن را دارد .
  • طب سوزنی برای از بین بردن این دردها و در نتیجه کاهش و از بین بردن سندرم پاهای بی قرار و بقیه ی تیک ها بسیار کمک کننده است مگر در صورتی که این تیک ها ریشه های عصبی یا روانی بسیار عمیق و طولانی مدت در بیمار داشته باشند که در این موارد نیاز به بررسی و اقدامات بیشتری وجود داشته و تنها طب سوزنی درمان کننده نخواهد بود .
  • سندروم پاهای بی قرار در حدود 3% از افراد جامعه مشاهده می شود . این بیماران به خاطر سوزش و درد در پاهایشان در طول شب خواب کافی ندارند و از مشکلات ناشی از آن شکایت می کنند . بیماری سندروم پاهای بی قرار در پاسخ به داروهای شیمیایی برای درمان به خوبی پاسخ نمی دهد و به خاطر عوارضی چون تهوع ، خواب آلودگی و سرگیجه بسیاری از بیماران از استفاده این داروها اجتناب می کنند . برای درمان این بیماری می توان از طب سوزنی کمک گرفت ، چراکه طب سوزنی از سالیان دور به صورت قابل ملاحظه ای سندروم پاهای بی قرار را درمان نموده است .

علائم سندرم پاهای بی قرار

  • علائم سندرم پاهای بی قرار در بیماران معمولا با نشستن های طولانی مدت بر روی صندلی ماشین ، هواپیما یا سینما رخ داده و با ایستادن یا تکان دادن پاها بهتر می شود .توضیح نوع درد ، ناحیه ی درد ومواقع بروز این مشکل در بیماران سخت بوده و به همین خاطر به پزشک مراجعه نمی کنند . اگر فکر می‌کنید که دچار این بیماری هستید برای درمان آن حتما به پزشک مراجعه کنید ، مطمئنا با توضیح هر چند کوتاه شما ، پزشک متوجه نوع بیماری خواهد شد و با درمان به موقع این سندرم از مشکلات ناشی از آن جلوگیری می شود .

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.