لطفا صبر کنید ...


.

درمان بیماری های روماتولوژیک

  • بیماری های روماتولوژیک انواع مختلفی دارند که طب سوزنی بر روی رماتیسم و رماتیسم مفصلی (آرتریت روماتوئید) بهترین تاثیر را گذاشته و به خوبی می تواند درد را در بیمار کنترل کرده و موجب کاهش محدودیت حرکتی مفاصل شود . در صورتی که بیماری که دچار رماتیسم جوانان ( JRA ) شده است در مراحل اولیه بیماری به طب سوزنی مراجعه کند ، طب سوزنی می تواند درمان خوبی برای این بیماری نیز باشد .
  • در مورد نوع دیگری از بیماری های روماتولوژیک که اسکلرودرمی نام دارد ، متاسفانه درمان قطعی وجود ندارد اما بهبودی تا حدی می تواند حاصل شود . در این بیماری که نوعی بیماری خود ایمنی محسوب می شود ، بدن به اشتباه به بافت های سالم بدن حمله کرده و باعث از بین رفتن آن ها می شود . تاثیر مخرب این بیماری بر روی پوست دست ها و صورت دیده می شود . مثلا بیماری که برای جراحی دندان خود به دندانپزشک مراجعه کرده ، به علت داشتن بیماری اسکلرودرمی پوست صورت نمی تواند دهان خود به صورت نرمال باز کند .
  • در مورد بقیه بیماری های روماتولوژیک مانند اسپوندیلیت آنکیلوزان ، لوپوس ، سندروم بهجت ، RA و … که بیماران در سنین پایین دچار آن می شوند را نمیتوان از طریق طب سوزنی درمان کرد اما می توان با کمک طب سوزنی شدت حملات و عوارض بیماری را کم کرد . از این رو که طب سوزنی می تواند باعث افزایش گردش خون وافزایش کرتیزل در خون شود که در این نوع بیماری ها بسیار اثر بخش است .

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.