لطفا صبر کنید ...


.

تکنولوژی RF برای لیفتینگ و جوانسازی پوست

  • تکنولوژی RF در واقع دستگاهی است که از طریق رادیو فرکانسی پوست را برای کلاژن سازی بیشتر تحریک کرده و به جوانسازی و زیبایی پوست کمک می کند . عملکرد دستگاه RF مانند دستگاه های هایفو و دابلو  است با این تفاوت که فرکانس ضعیف تری دارد و می تواند برای انواع پوست مورد استفاده قرار بگیرد .
  • بدین گونه که صورت بیمار توسط یک ژل مخصوص به وسیله ی پراپ پوشانده می شود . بیمار بعد از گذشت چند دقیقه احساس گرمای ملایمی بر روی پوست صورت خود خواهد داشت . در تکنولوژی RF از اشعه استفاده نمی شود بلکه با استفاده از گرما و فرکانسی که به لایه ی درم و میانی پوست فرستاده می شود ، باعث تحریک پوست شده و پوست با افزایش کلاژن سازی و فعالیت سلولی ، شروع به جوانسازی می کند . میزان گرما و عمق نفوذ فرکانس در تکنولوژی آر اف قابل تنظیم بوده و پزشک بر اساس میزان نیاز پوست شما به درمان ، آن را تنظیم می کند .
  • بیمار با اولین جلسه درمانی با دستگاه RF می تواند متوجه سفت شدن و لیفت صورت خود شود ، که نشان دهنده ی اثر آنی استفاده از دستگاه است . همچنین بیمار می تواند با مراجعه ی به موقع و استفاده مداوم از تکنولوژی RF ظرف مدت 6 ماه به نتیجه ی دلخواه خود برسد . که این مدت با توجه به پوست و سن بیمار متفاوت است . طول درمان ممکن است از 3 تا 8 جلسه به طول بیانجامد . هر جلسه ی تقریبا 20 دقیقه درمان با دستگاه RF است .
  • استفاده از دستگاه RF عارضه ی خاصی ندارد ولی ممکن است بعد از استفاده از این دستگاه قرمز شدن و التهاب پوست مشاهده شود که در همان روز یا حداکثر یک تا دو روز بعد از بین خواهد رفت و طبیعی است .

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.