لطفا صبر کنید ...


پی آر پی صورت PRP

  • یکی از پر طرفدارترین روش های زیبایی پوست در کشور های اروپایی استفاده از روش پی آر پی (PRP) است . بدین صورت که مقداری خون از بیمار گرفته شده و در دستگاه سانتریفیوژ گذاشته می شود و طی عملیاتی که در این دستگاه انجام می شود و قبل از لخته شدن خون ، پلاکت و پلاسمای آن از هم جدا می شود سپس پلاکت و پلاسما از گلبول خون جدا شده و به بیمار تزریق می شود .
  • در پی آر پی ابتدا پوست لایه برداری می شود تا سلول های مرده پوست ریخته و سلول های جدید جایگزین شوند ، سپس پلاسمای خون جدا شده ، به منظور تحریک و نوسازی بافت های آسیب دیده به صورت ، گردن ، دست ها و یا سینه بیمار تزریق می شود . این عمل باعث فعالیت سلولی بیشتر شده و برای لیفتینگ ، از بین بردن چروک پوست و همچنین پر شدن خطوط صورت تاثیر بسیار زیادی دارد .

دوره ی درمان با PRP

  • استفاده از روش پی آر پی نیاز به دوره ی درمانی هر ماهه دارد اما زمانی که در کنار طب سوزنی و به صورت مکمل انجام می شود ، نیاز به استفاده ی مداوم از این روش وجود نداشته و بیمار می تواند تنها سالی یکبار از روش PRP استفاده کند .
  • همانطور که گفته شد در روش پی آر پی پلاسمای خون خود بیمار به وی تزریق می شود و از آنجایی که تمام پروسه در محل استریل انجام می گیرد ، احتمال انتقال بیماری و ایجاد عفونت و عوارض نظیر آن وجود نخواهد داشت . این روش بدون درد بوده و اثر ماندگاری طولانی نسبت به روش های مشابه دارد .

توصیه های بعد از استفاده از PRP

  • بهتر است بعد از استفاده از روش پی آر پی محل تزریق پلاسما تا 24 ساعت بعد شسته نشود . کسانی که از این روش بر روی صورت خود استفاده می کنند ، بهتر است تا 2 هفته در معرض تابش مستقیم نور خورشید بدون استفاده از کرم ضد آفتاب قرار نگیرند .

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.