لطفا صبر کنید ...


.

دستگاه میکرونیدلینگ با درماپن

  • دستگاه میکرونیدلینگ با درماپن در کنار طب سوزنی برای درمان پوست و در مبحث زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و برای درمان ضایعات پوستی بسیار موثر عمل می کند . همانطور که از نام این دستگاه با نام میکرونیدلینگ به معنای سوزن زدن کوچک پیداست ، این دستگاه با داشتن سوزن های بسیار ریز و متعدد که به صورت یکبار مصرف هستند ، برای ایجاد خراش های سطحی بر روی پوست صورت ، با نفوذ به لایه ی درم برای بالا بردن غلظت کلاژن در پوست ، مورد استفاده قرار گرفته و یکی از بهترین روش های کلاژن سازی در سطح دنیا به کار می رود .
  • بیمار بعد از استفاده از میکرونیدلینگ با درماپن متوجه پوسته ریزی و از بین رفتن سلول های مرده سطح پوست خود خواهد شد . با جایگزین شدن سلول های جدید ، فعالیت در سطح پوست بیشتر شده و به شاداب شدن پوست ، بسته شدن منافذ باز پوست ، از بین رفتن لک ها ، از بین رفتن جوش و جای جوش در پوست صورت میانجامد .
  • استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ با درماپن هر 30 یا 40 روز یکبار انجام شده و تعداد جلسات بر اساس عمق لک ها و جای جوش ها در روی پوست بیمار مشخص می شود . تاثیر این دستگاه بعد از هر جلسه درمان قابل مشاهده است ، اما برای از بین رفتن کامل مشکل پوستی در بیماران ، توصیه به کامل کردن دوره ی درمان می شود .

میکرونیدلینگ دور چشم

  • برخلاف کارکرد دیگر دستگاه های لایه برداری و زیبایی پوستی مبنی بر محدودیت استفاده برای نقاط حساس پوست مانند دور چشم یا پوست های تیره در استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ با توجه به نوع عملکرد آن محدودیتی وجود ندارد . استفاده از این دستگاه در هر جلسه ی درمانی 10 تا 15 دقیقه بوده و تعداد جلسات ، توسط پزشک متخصص مشخص می شود . دستگاه میکرونیدلینگ در کنار طب سوزنی انجام می شود .

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.