لطفا صبر کنید ...


.

دستگاه درمارولر از بین برنده ترک های پوستی

  • دستگاه درمارولر برای از بین بردن استرچ مارک ها یا ترک های پوستی استفاده می­شود . این ترک ها معمولا در افرادی که دچار تغییرات وزنی بر اثر چاقی و لاغری شده اند و یا در پوست خانم ها در دوران بارداری ایجاد می­شود . رنگ آن ها در اولین مرحله به رنگ صورتی یا بنفش بوده و رفته رفته به رنگ سفید در می­ آید .
  • پوست از سه لایه ی اپیدرم که بیرونی ترین لایه پوست است ، درم که لایه دوم بوده و در نهایت لایه ­ی سوم بنام هیپودرم با بافتی از چربی تشکیل شده است .

روش درمانی درمارولر

  • در روش درمانی دستگاه درمارولر ، درمان در لایه ی دوم پوست یعنی درم انجام می شود که این لایه ، پوست حقیقی را تشکیل می­دهد . دستگاه درمارولر با نفوذ به لایه­ ی درم پوست و تحریک آن موجب کلاژن سازی در پوست می­ شود که نتایج آن برای از بین بردن ترک های پوستی در همه ی افراد بسیار مفید است .
  • درمان چاقی بر اساس شرایط فیزیکی بیمار از نوع طب سوزنی و یا امبدینگ خواهد بود . بعد از حاصل شدن نتیجه ­ی دلخواه مبنی بر رسیدن به وزن ایده آل ، اگر به خاطر این کاهش وزن بر روی پوست بیمار ترک های پوستی ایجاد شده باشد همچنین اگر بر اثر بارداری و یا تغییر وزنی که در گذشته تجربه کرده این ترک ها از قبل وجود داشته باشد ، یک دستگاه درمارولر به همراه آموزش استفاده از آن به بیمار داده خواهد شد که می­تواند از این دستگاه در منزل به صورت روزانه بین 3 تا 6 ماه تا زمان از بین رفتن ترک های پوستی خود استفاده نماید .
  • روش کاری دستگاه درمارولر شبیه به درماپن است ، با این تفاوت که درمارولر بسیار سطحی تر کار خراشیدن پوست را انجام می­دهد. در قسمت سر درمارولر سوزن هایی با ارتفاع کم و تعداد زیاد ، برای نفوذ به لایه ­ی درم پوست تعبیه شده اند . که به صورت همزمان تعداد 360 تا 420 سوزن وارد پوست می­شوند . این سوزن ها بسیار نازک بوده و با کشیده شدن بر روی پوست حس خراشیدگی بسیار کمی در بیمار ایجاد می­کنند که این خراش ها ، موجب تحریک سیستم التهابی درلایه­ ی درم پوست شده و بدن برای ترمیم آن­ها شروع به فعالیت سلولی در آن موضع کرده و با کلاژن سازی در آن قسمت موجب ترمیم بافت پوست می­ شود .

کمک به روند درمان

  • برای کوتاه کردن روند درمانی ، بیمار می­تواند بلافاصله بعد از استفاده از درمارولر ، به خاطر ایجاد شیارهای پوستی و باز شدن منافذ پوست و دسترسی به لایه­ ی درم ، از کرم های رفع ترک پوست نیز استفاده نماید . این کرم ها در روش معمول با قرار گرفتن بر روی پوست اثربخشی بسایر کمی دارند ، چرا که نفوذ و رسیدن تمام کرم به لایه­ ی درم وجود ندارد و درصد بسیار کمی از آن موفق به رسیدن به این لایه ی پوستی می­شود . اما اگر بیمار بلافاصله بعد از استفاده از دستگاه درمارولر از کرم های رفع ترک پوست استفاده کند ، کرم می­تواند با نفوذ به لایه ی درم ، به کلاژن سازی کمک کرده و نتیجه­ ی بهبود بسیار سریع تر و بهتر خواهد بود .
  • عارضه ی استفاده از درمارولر ایجاد قرمزی و التهاب سطحی موقت پوست است . همچنین ممکن است شاهد پوسته پوسته شدن در ناحیه ای که از دستگاه استفاده کرده اید باشید که این بخاطر ترمیم بافت ها در آن محل است .
  • همانطور که گفته شد سوزن های درمارولر بسیار نازک است تا درمان بدون درد انجام شود . اما اگر شما جز دسته افرادی هستید که تحمل حس خراشیدگی و درد خفیف دستگاه درمارولر شما را اذیت می­کند ، می­توانید قبل از استفاده از دستگاه ، از کرم های بی حس کننده ی سطحی پوست در محل مورد درمان استفاده نمایید .

تهیه ی درمارولر


ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.