لطفا صبر کنید ...


.

روش مزوتراپی

  • روش مزوتراپی به معنی تزریق پی در پی سوزن است و برای درمان چاقی ، زیبایی صورت و رشد مو به موضع مورد نظر داروی مزوتراپی  که حاوی مواد معدنی و ویتامین است تزریق می شود . استفاده از این مواد معدنی و ویتامین ها برای هر درمان متفاوت بوده و وابسته به کمبود آن ویتامین ها یا مواد معدنی در بدن شخص نیست . تزریق داروهای مزوتراپی به صورت ترکیبی یا اصطلاحا کوکتل انجام می شود .  روش مزوتراپی به عنوان یک روش کمک درمانی در کنار طب سوزنی و دستگاه های لاغری یا زیبایی استفاده می شود .
  • این روش به علت کوتاه بودن دوره ی درمانی و پاسخ‌دهی بسیار سریع‌تر نسبت به دیگر روش‌های درمانی مانند استفاده از داروهای خوراکی ، کم‌ بودن عوارض آن به دلیل مصرف بسیار اندک دارو و اثر گذاری کاملا موضعی ، روز به روز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

انواع داروهای مزوتراپی

  • اروهای مزوتراپی در درمان چاقی به دفع چربی و تغییر سایز موضع مورد نظر کمک می کند . این داروها فقط برای درمان چاقی حدود 10 نوع است که بعضی از آن ها ضعیف تر ، بعضی قوی تر و بعضی از آن ها به صورت ترکیب چند نوع ویتامین بوده و کوکتل هستند . بنا به تشخیص پزشک برای یک بیمار ، می توان از ترکیب چند دارو به صورت همزمان استفاده کرد . یکی از داروهای روش مزوتراپی که در مبحث لاغری بسیار پرکاربرد است الکارنیتین بوده که به صورت ترکیبی به بیمار تزریق می شود .
  • داروهای روش مزوتراپی برای زیبایی صورت شامل ویتامین E ، ویتامین C و سایر ویتامین ها و مواد معدنی مناسب پوست است . بیمار وقتی ویتامین C را به صورت خوراکی مورد استفاده قرار می دهد ، مقدار کمی از آن جذب و مابقی از بدن دفع می شود . اما در روش مزوتراپی ویتامین ها به صورت موضعی به پوست تزریق شده و باعث تحریک پوست ، کلاژن سازی ، جوانسازی صورت ، پر شدن گودی زیر چشم ، پر شدن صورت ، از بین بردن جای جوش عمیق و … مورد استفاده می شود .

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.