لطفا صبر کنید ...


.

ارائه انواع ماساژ درمانی و زیبایی
.

 • ماساژ درمانی سوئدی :

  این نوع ماساژ درمانی با افزایش گردش خون در بدن، باعث دفع مواد سمی، بهبود عملکرد سیستم لنفاوی و رفع خستگی می شود. ماساژ درمانی سوئدی به افرادی که مبتلا به ضعف مفاصل هستند به دلیل افزایش الاستیسیته و انعطاف پذیری بافت ها و کاهش درد توصیه می شود. آرامش، اولین هدیه ی این ماساژ درمانی لذت بخش برای همه ی افراد است.
  0
  0

 • ماساژ درمانی صورت :

  این نوع ماساژ درمانی به کاهش چین و چروک ریز و کم عمق پوست صورت کمک می کند. همچنین ماساژ درمانی صورت به بهبود حالت عضلات صورت و فرم دهی آن ها کمک کرده و برای داشتن پوستی نرم تر و با قوام تر با شما کمک می کند. شما می توانید از این ماساژ درمانی برای کاهش استرس و تسکین دردها نیز استفاده کنید.
  0
  0

 • ماساژ درمانی لاغری :

  این نوع ماساژ درمانی با افزایش متابولیسم سلول های چربی، به درمان موضعی چاقی کمک میکند. همچنین ماساژ درمانی لاغری باعث فرم دهی عضلات می شود.
  0
  0

 • ماساژ درمانی رفلکسولوژی کف پا :

  این نوع ماساژ درمانی با تاثیر مستقیم بر روی تمامی نقاط بدن، به عملکرد بهتر ارگان ها کمک کرده و سلامت بیشتر بدن را تضمین می کند. ماساژ درمانی رفلکسولوژی کف پا ، استرس و تنش روزانه را بهبود بخشیده و اختلالات عملکردی را نیز رفع می کند.
  0
  0

 • ماساژ درمانی سر هندی :

  این نوع ماساژ درمانی برای بهبود بیماری هایی نظیر میگرن و انواع سردردها مفید است. همچنین برای افرادی که خواستار درمان بی خوابی و از بین رفتن استرس هستند توصیه می شود. همچنین از ماساژ درمانی سر هندی برای رفع اسپاسم عضلانی و انعطاف پذیری سر، گردن و شانه کمک گرفته می شود. این ماساژ درمانی برای افرادی که نیاز به تقویت سیستم تنفسی دارند نیز راه حل بسیاری خوبی خواهد بود.


ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.