لطفا صبر کنید ...


.

ماسک نوری یا ماسک LED

.ماسک LED یا نوری زیر مجموعه ای از روش لایت تراپی است . این ماسک شامل LED های مختلفی بر روی یک نقاب بوده که  روی صورت بیمار قرار می گیرد . نورهای LED در این ماسک بر اساس نقاط طب سوزنی تعبیه شده است که به جای تحریک این نقاط با سوزن ، در این ماسک با نور و فرکانس تحریک می شوند .

.

ماسک نوری یا ماسک LED
ماسک LED یا نوری

.

موارد استفاده از ماسک نوری برای کلاژن سازی ، جلوگیری از پیری پوست و جوانسازی صورت ، افزایش خون رسانی صورت ، از بین بردن لک و جوش ، کاهش چروک صورت ، تسریع در بهبود زخم و از بین رفتن جای زخم ، رفع خطوط ریز صورت ، کوچک نمودن منافذ باز صورت و … است ، همچنین این ماسک با طول موج مشخص قادر به از بین بردن باکتری پورفرین موجود در آکنه ها نیز می باشد .

ماسک Led یا نوری دارای سه طول موج و پالس فرکانسی متفاوت است که با رنگ های مختلف نشان داده می شود . نور قرمز رنگ در این ماسک برای جوانسازی و لیفتینگ پوست صورت استفاده می شود . نور آبی رنگ برای درمان جوش و جای جوش استفاده می شود و نور سبز رنگ برای درمان لک ، اسکارپ و جای زخم در صورت و برای آرامش افراد حساس مورد استفاده قرار می گیرد .

درمان همزمان مشکلات پوستی

در ماسک های نوری به علت اختصاص یافتن هر طول موج به یک درمان ، برای درمان چند مشکل پوستی به صورت همزمان باید به ترتیب عمل کرد تا درمان یک مشکل به بدتر شدن مشکل دیگر نینجامد . مثلا بیماری که برای لیفتینگ و درمان جوش صورت مراجعه کرده باشد ، ابتدا باید جوش صورت درمان شده و سپس برای لیفتینگ صورت اقدام شود ، چرا که طول موج نور قرمز در ماسک نوری در عین حال که کار جوانسازی و لیفت صورت را انجام می دهد ، باعث تحریک جوش های صورت شده و آن ها را دوبرابر خواهد کرد .

درصد رضایت بیمارانی که از ماسک led یا نوری استفاده کرده اند بسیار بالا بوده به طوری که بسیاری از بیماران بعد از استفاده از این ماسک اقدام به خرید و استفاده از ماسک در منزل نموده اند . توصیه می شود به خاطر دقت در درمان و تشخیص توسط پزشک بهتر است از ماسک LED زیر نظر پزشک و در مطب استفاده شود .


ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.