لطفا صبر کنید ...


.

دستگاه لیزر طب سوزنی

  • عملکرد و تاثیر این دستگاه لیزر دقیقا مانند طب سوزنی است . با این تفاوت که به جای تحریک نقاط طب سوزنی بدن با سوزن برای درمان بیماری ، زیبایی و … آن نقاط را با دستگاه لیزر طب سوزنی به وسیله ی نور و فرکانس تحریک می کنیم . کاربرد دیگر این دستگاه در درمان چاقی های موضعی به صورت خاص بوده ، که با یک سَری مخصوص به اسم شاور که 8 نقطه بدن را پوشش می دهد ، مورد استفاده قرار می گیرد . در واقع این 8 نقطه به صورت همزمان مورد تحریک قرار گرفته و مانند این است که 8 نقطه از آن موضع در بدن را مانند طب سوزنی ، سوزن زده باشیم . سری دیگر این دستگاه سری سوزنی است که بدون سوزن بوده و فقط یک نقطه از بدن را بوسیله ی نور و فرکانس تحریک می کند .

زمینه ی استفاده از لیزر طب سوزنی

  • در زمینه ی زیبایی از دستگاه لیزر طب سوزنی برای از بین بردن لک های صورت استفاده می شود . البته ممکن است از این دستگاه به عنوان مکمل دیگر درمان های زیبایی مانند ماسک LED ، تکنولوژی RF ، پی آر پی ، میکرونیدلینگ با درماپن و مزوتراپی مورد استفاده قرار بگیرد . اما دستگاه لیزر می تواند لک های تیره و قهوه ای صورت را از بین برده و یا کم رنگ کند .
  • برای درمان چاقی ، دستگاه لیزر طب سوزنی به دو صورت عمل می کند به طوری که اگر بیماری علاوه بر چاقی موضعی دارای ورم یا اِدِم باشد ، ابتدا پوف یا ورم بیمار توسط این دستگاه برطرف شده سپس به درمان چاقی پرداخته می شود .
  • در دستگاه لیزر طب سوزنی برخلاف تصور بیماران که با مقایسه ی دستگاه لیزر موهای زائد نگران درد ، سوزش و احساس تحریک لیزر در بدن هستند ، باید گفت که این دو دستگاه با هم تفاوت داشته و بیمار هیچ درد و گرمایی را احساس نخواهد کرد . البته در درمان چاقی با دستگاه لیزر ، بیمار بعد از گذشتن حدود 10 دقیقه در داخل بدن خود در آن موضع احساس گرمای کمی خواهد داشت .

لیزر طب سوزنی برای چه کسانی استفاده می شود؟

  • کاربرد دستگاه لیزر به جای طب سوزنی برای بیمارانی است که ترس از سوزن دارند . همچنین در بعضی افراد سوزن های طب سوزنی ممکن است باعث کبودی مختصری در محل قرار گرفتن سوزن شود و در صورت عدم تمایل بیمار به داشتن این عارضه ی موقت و بسیار  مختصر می توان از دستگاه لیزر طب سوزنی برای ادامه ی روند درمانی استفاده کرد . همچنین برای درمان با طب سوزنی در کودکان که استفاده از سوزن برای آن ها مشکلات خاص خود را دارد ، از دستگاه لیزر استفاده می شود .
  • یک دلیل استفاده ی دیگر از دستگاه لیزر ، کم بودن تعداد جلسات درمانی است ، بدین صورت که برای درمان با طب سوزنی بیمار باید هفته ای 2 بار مراجعه کند اما در درمان با دستگاه لیزر جلسات درمان به صورت 1 بار در هفته است .

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.