لطفا صبر کنید ...


.

طب سوزنی باسن

طب سوزنی باسن برای تغییر سایز باسن (بزرگ کردن یا کوچک کردن سایز) ، لیفت ، بالا بردن و فرم دهی استفاده کرد . طب سوزنی باسن بدون تزریق و یا استفاده از روش های پروتز گذاری انجام می شود . این درمان به وسیله ی سوزن های طب سوزنی ، نقاط مشخصی از بدن بیمار را تحریک می کند . در مورد لیفت باسن ، عضلات باسن نیز تقویت می شوند و برای آن دسته بیمارانی که خواستار این تغییرات بدون استفاده از عمل های جراحی هستند مناسب است . البته باید گفت میزان تاثیر و تغییرات طب سوزنی سینه به اندازه ی پروتز نخواهد بود و تغییر سایز محدودی را به دنبال دارد . تعداد جلسات مورد نیاز در طب سوزنی باسن 15 جلسه است .

.

امبدینگ باسن

امبدینگ باسن بهتر از طب سوزنی باسن عملکرده و در یک ماه بیمار بیشترین تاثیر را در فرم دهی ، لیفت و یا تغییر سایز باسن را خواهد دید . در روش امبدینگ باسن سوزن و نخ با سوزن و نخ های امبدینگ سینه و صورت متفاوت است .

طول جلسات درمان طب سوزنی برای باسن 15 جلسه است که به صورت همزمان بر روی لیفت ، فرم دهی ، بالا آمدن و تغییر سایز باسن ، درمان انجام می شود . نخ های کار گذاشته شده در این روش بین 40 تا 45 روز بعد از اولین جلسه جذب خواهند شد . در صورت رضایت بیمار از تغییرات بوجود آماده پروسه ی درمان خاتمه یافته ، در غیر این صورت برای تغییرات بیشتر یک بار دیگر درمان امبدینگ باسن انجام خواهد شد .

اثر تغییرات ایجاد شده به وسیله ی امبدینگ یا طب سوزنی باسن ، به خاطر شباهت ساختاری باسن از نظر تشکیل عمده توسط بافت چربی همانند طب سوزنی سینه بوده و تا دوران بارداری و شیردهی و یا نوسان زیاد وزن ، باقی خواهد ماند .


ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.