لطفا صبر کنید ...


.

درمان میگرن و انواع سردرد ها

  • طب سوزنی به خوبی می تواند انواع سردرد ها را درمان کند . از جمله آن ها می توان به میگرن که نوع شایعی از سر درد ها است اشاره کرد . همچنین انواع دیگر آن مانند سردرد های ناشی از سینوزیت ، سردرد های تنشن ، درد های کلاستر و یا سردرد ناشی از گرفتگی عضلات که همگی با طب سوزنی درمان پذیر هستند .
  • سر درد های تنشن به درد های عصبی گفته می شود . سر درد خوشه ای یا کلاستر بیشتر در شب رخ می دهد و در مردان شایع است . سر درد ناشی از گرفتگی عضلات بیشتر به خاطر آسیب به گردن و عضلات مهره ای بوده و با میگرن اشتباه گرفته می شوند .
  • در مطالعه ای که بعد از اتمام دوره ی درمان بر روی بیماران صورت گرفت ، چیزی حدود به 93 درصد از بیمارانی که سر درد آن ها با کمک طب سوزنی درمان شده بود رضایت کاملی از درمان با طب سوزنی داشتند .
  • طول درمان طب سوزنی برای سر درد ها بین 10 تا 12 جلسه و به صورت دو بار در هفته است . بسیاری از بیماران بعد از این دوره ی درمان با طب سوزنی نیاز به درمان مجدد نخواهند داشت و سر درد های آن ها به طور کلی از بین خواهد رفت اما در بعضی بیماران تاثیر طب سوزنی تنها در کم کردن شدت درد ، طول مدت سر درد و یا فاصله ی بین درد ها بوده و درمان کامل انجام نمی شود .

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.