لطفا صبر کنید ...


.

درمان اختلالات جنسی به کمک طب سوزنی

  • درمان اختلالات جنسی به کمک طب سوزنی بسیار خوب عمل کرده و در بیشتر بیماران منجر به درمان قطعی شده است . اختلال جنسی در بسیاری از افراد جامعه وجود دارد ، اما به خاطر وجود حدود اجتماعی ، بسیاری از افراد از بیان مشکلات جنسی خود سر باز زده و به پزشک مراجعه نمی کنند .
  • طب سوزنی در افزایش لیبیدو یا میل جنسی هم در آقایان و هم در خانم ها موثر است . طب سوزنی می تواند برای افرادی که از اول سرد مزاج بوده اند و یا در پی سیک اتفاق احساسی یا اجتماعی دچار افسردگی و سرد مزاجی شده اند ، به خوبی عمل کرده و باعث گرم شدن مزاج این افراد و بالا رفتن میل جنسی در آن ها شود .
  • همچنین طب سوزنی می تواند مشکلات دیسپارونی یا درد آمیزش که در پی آن فرد دچار سرد مزاجی شده است را به خوبی درمان کند . همچنین ممکن است در بعضی خانم ها به خاطر بیماری های زنان این مشکل پیش آمده باشد .
  • مشکل شایع اختلالات جنسی در آقایان ، بیماری زود انزالی است که در بیشتر از نیمی از آقایان دیده می شود . البته این اختلال جنسی یک تعریف مشخص دارد و پزشک بعد از صحبت با بیمار تشخیص می دهد که آیا این فرد دچار زود انزالی است یا خیر . امروزه اکثر آقایان فکر می کنند دچار این اختلال جنسی هستند اما در واقعیت این طور نیست .
  • البته بهتر است افراد دارای اختلالات جنسی برای درمان بهتر ، در کنار درمان به کمک طب سوزنی ، از مشاوره نیز بهره ببرند .

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.