لطفا صبر کنید ...


.

مکانیزم اثر دستگاه کویتیشن برای درمان چاقی

  • دستگاه کویتیشن در مبحث تاثیر در لاغری یا به اصطلاح درمان چاقی در کنار طب سوزنی مورد استفاده قرار می گیرد . کارکرد این دستگاه بدین گونه است که با استفاده از امواج رادیو فرکانسی باعث شکستن چربی ها در موضع مورد نظر می شود . عملکرد کویتیشن همانند دستگاه فارادیک بوده اما از نظر مکانیزم اثر ، متفاوت است .
  • دستگاه کویتیشن دارای یک پراب بوده که با کشیده شدن آن بر روی بدن بیمار ، صدای صوت به گوش بیمار رسیده و فرکانسی را احساس می کند . این دستگاه یک پالس فرکانسی به سوی سلول چربی فرستاده و در سلول چربی باعث لرزش و ایجاد یک حفره ی هوا می شود که همین حفره ی هوا باعث شکستن و متلاشی شدن سلول چربی می شود . در مرحله ی آخر عمل دفع چربی های شکسته شده ی بیمار ، از طریق ادرار ، تعرق و تنفس صورت می گیرد .

.

توصیه پزشک برای استفاده از دستگاه کویتیشن :

  • استفاده از دستگاه کویتیشن برای بعضی افراد با وجود یک سری بیماری توصیه نمی شود . مثلا بیماری که دارای چربی خون بالا است ، به خاطر اینکه مقداری از چربی های شکسته شده بعد از استفاده از دستگاه وارد جریان خون فرد شده و چربی خون را بالا می برد توصیه نمی شود . بنابراین همه ی افراد قبل از استفاده از این دستگاه ، نیاز به بررسی و تایید پزشک دارند . پس حتما پزشک را از سوابق بیماری خود آگاه نمایید .
  • همچنین بهتر است برای تاثیر بهتر و رسیدن به نتیجه ی دلخواه در زمان کمتر ، در کنار استفاده از دستگاه کویتیشن از ورزش سبک و رژیم کم کالری و کم چربی تحت نظر متخصص تغذیه استفاه شود .
  • مصرف زیاد آب در دوره ی درمان با دستگاه کویتیشن ، به خاطر تبخیر آب بدن هنگام استفاده از دستگاه توصیه می شود .

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.