لطفا صبر کنید ...


.

طب سوزنی سینه

طب سوزنی سینه برای تغییر سایز سینه (بزرگ کردن سینه یا کوچک کردن سایز سینه) ، لیفت ، بالا بردن و فرم دهی سینه مورد استفاده قرار می گیرد .از آن جایی که بیشتر بافت سینه از چربی تشکیل شده است و طب سوزنی بر روی افزایش یا کاهش این بافت های چربی کار می کند بنابراین به غدد سینه یا بافت آن تغییری ایجاد نکرده و به آن ها آسیبی نمی رساند .

تعداد جلسات مورد نیاز برای مراجعه ی بیمار در طب سوزنی سینه 15 جلسه بوده و به صورت هفته ای 2 بار انجام می شود . بیمار می تواند نتیجه ی تاثیر طب سوزنی سینه را بعد از جلسه ی 5 یا 6 متوجه شود . هر جلسه ی درمان حدود 40 تا 50 دقیقه به طول می انجامد . به منظور تاثیر بیشتر طب سوزنی سینه ، در ابتدای جلسه ی درمانی ، از بادکش سینه به مدت تقریبا 20 دقیقه استفاده شده و سپس تحریک نقاط بدن به وسیله ی سوزن های طب سوزنی به مدت 20 تا 30 دقیقه انجام خواهد شد .

نتیجه و ماندگاری

تغییر سایز در هر بیمار با توجه به سیستم بدن او متفاوت از بقیه است . به طور متوسط تغییر سایزی که با طب سوزنی سینه در جلسه ی آخر مشاهده می شود بین 1 تا 3 سایز خواهد بود . در صورتی که تغییر سایز نهایی بیمار بعد از 15 جلسه طب سوزنی سینه نتیجه ی دلخواه نبود ، به خاطر ادامه داشتن روند درمانی و تاثیرات طب سوزنی سینه طی یک ماه آینده ، بیمار می تواند بعد از گذشتن یک تا دو ماه ، پروسه ی درمان طب سوزنی را تا 10 یا 15 جلسه بعد ادامه دهد .

ماندگاری تغییرات طب سوزنی سینه که در بالا ذکر شد ، تا قبل از دوران بارداری و شیردهی ، تغییر سایز 10 کیلویی و یا تغییرات هورمونی در بیمار خواهد بود .

.

امبدینگ سینه

از امبدینگ سینه همانند طب سوزنی برای لیفت و تغییر سایز سینه استفاده می شود . در این روش از سوزن و نخ های طب سوزنی صورت استفاده می شود . پروسه ی جذب شدن این نخ ها توسط بدن بیمار بین 2 تا 3 ماه طول خواهد کشید . در صورتی که نتیجه ی حاصله مورد رضایت بیمار نبود ، می تواند بعد از گذشت 2 الی 2.5 ماه از جلسه ی اول ، برای تکرار مجدد امبدینگ سینه مراجعه نموده و به نتیجه ی دلخواه برسد . در صورت رضایت بیمار ، امبدینگ سینه در یک جلسه به اتمام خواهد رسید .


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.