لطفا صبر کنید ...


.

درمان درد کمر و گردن

  • درد کمر و گردن منشا های مختلفی دارند ، دیسکوپاتی ها ، دیسک کمر ، دیسک گردن ، تنگی کانال نخاع ، گرفتگی های کمر و گردن و … است . طب سوزنی برای درمان درد کمر و گردن بسیار موثر عمل می کند .
  • شایع ترین آن ها دیسکوپاتی های طولانی مدت به معنای اختلال عصبی هستند که به صورت موقت و در ناحیه ی ستون فقرات و نخاع می باشد . طولانی شدن این دیسکوپاتی ها و درمان نشدن آن ها به مرور زمان موجب گرفتگی های عضلانی خواهند شد .
  • بیرون زدگی دیسک به ترتیب حاد یا مزمن بودن به 4 قسمت تقسیم می شود . طب سوزنی در مرحله ی آخر که شدید ترین نوع دیسک بوده و دیسک هرنیِشن نام دارد ، به جز خواسیت ضد دردی موقت ، تاثیر چندانی ندارد . اما در سه مرحله ی شروع دیسک که باعث خواب رفتن و گزگز دست و یا کمر شود طب سوزنی می تواند تاثیر گذاری خوبی داشته باشد . برای درمان درد کمر و گردن با توجه به مکانیزم طب سوزنی فرصتی برای ترمیم دیسک وجود خواهد داشت .

روند درمان با طب سوزنی

  • پزشک طب سوزنی می تواند بعد از معاینه و دیدن MRI بیمار ،میزان اثرگذاری طب سوزنی برای درمان درد کمر و گردن را به بیمار بگوید ، چراکه ممکن است در بعضی بیماران فقط جراحی راه حل درمان آن ها باشد و باید نزد پزشک جراح مغز و اعصاب درمان شوند . اما در بیمارانی که به هر دلیلی چه تشخیص پزشک و چه تمایل نداشتن خود بیمار برای جراحی ، می توان با کمک طب سوزنی درد کمر و گردن آن ها را به بهترین و موثرترین نحو کم و یا درمان کرد .
  • طب سوزنی خطرات کمتری نسبت به جراحی دارد ، در طب سوزنی بدن دچار عوارض جانبی نخواهد شد  و همچنین طب سوزنی نسبت به تزریق داخل نخاع کم هزینه تر است . طول مدت درمان درد کمر و گردن با طب سوزنی بین 10 تا 12 جلسه و به صورت هفته ای دو بار است .

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.