لطفا صبر کنید ...

درمان استرس با طب سوزنی

images.jpg

استرس و درمان آن با طب سوزنی

  • وقتی که پزشک به شما می گوید که مشکل و یا بیماری شما بر اثر استرس ایجاد شده است، این واقعا به چه معناست؟
  • یک شخص می تواند در محل کارش و یا در ارتباطاتش با دیگران احساس استرس نماید، با اینحال این بیش از فقط یک احساس هیجانی و درونی است که در بعضی موقعیتها پدید می آید. استرس وضعیتی است که می تواند در طی زمان باعث اثرات جدی و بدی بر روی سلامت بدن شود .
  • اضطراب مداوم می تواند باعث ایجاد دردهای بدنی، بیخوابی، بالا رفتن فشار خون و مشکلات متعدد دیگری شود. اگر شما دائما دچار چنین استرس هایی هستید، طب سوزنی می تواند برای شما بسیار مفید بوده و شما را به حالت طبیعی برگرداند.

    روش درمان طب سوزنی

  • راههای مختلفی وجود دارند که طب سوزنی می تواند از طریق آنها به کاهش اضطراب و عوارض آن کمک نماید. اول اینکه طب سوزنی بسیار آرامبخش می باشد. به محض اینکه در محیط آرام کلینیک طب سوزنی، سوزنها وارد بدن شما می شوند و شما بیست دقیقه بر روی تخت آرام دراز می کشید، احساس آرامش خاصی خواهید نمود. سپس بعد از اینکه از تخت بلند شدید نیز احساس آرام بودن در شما ادامه خواهد یافت. ثانیا طب سوزنی باعث می گردد که تعادلی در تمام بدن شما بوجود بیاید. برای مثال، اگر به علت استرس، بدن شما دچار گردن درد و یا شانه درد مزمن شده باشد، طب سوزنی باعث ریلکس شدن عضلاتتان شده و جریان خون در آن مناطق را افزایش می دهد. و در آخر اینکه، از آنجاییکه اضطراب در دراز مدت باعث ایجاد بیماریهایی می شود، طب سوزنی می تواند با از بین بردن علت ایجاد آنها، باعث بهبودی و درمان آن بیماریها نیز بشود.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در این رابطه ، مقاله ی درمان استرس با طب سوزنی را مطالعه بفرمایید .

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.