لطفا صبر کنید ...

امبدینگ

IMG_1653.jpg

امبدینگ در طب سوزنی

در واقع مبنای امبدینگ همان مبنای طب سوزنی و استفاده از نقاط طب سوزنی است . این روش یک روش کاشت نخ بوده که به جای استفاده از سوزن در نقاط طب سوزنی از نخ های قابل جذب بخیه در این نقاط استفاده می شود . در این روش بخیه ای زده نمی شود بلکه با استفاده از سوزن های مخصوص که وارد بدن بیمار می شود ، نخ های قابل جذبی که از جنس کرکول یا PDO یا مونوسیتینگ و یا … هستند را وارد بدن بیمار می کنیم . در حین جذب این نخ توسط بدن ، عمل تحریک نقاط طب سوزنی نیز اتفاق افتاده و همان اثر استفاده از سوزن در طب سوزنی را ایجاد می کند .

موارد استفاده از امبدینگ یا کاشت نخ :

  • درمان چاقی های عمومی و یا موضعی به صورت فواصل یک ماه یک بار
  • در زمینه ی زیبایی صورت برای از بین بردن خط خنده ، چین و چروک های صورت و لیفت صورت
  • لیفت ، فرم دهی و تغییر سایز سینه
  • لیفت ، فرم دهی و تغییر سایز باسن

 

ماندگاری امبدینگ یا کاشت نخ :

سوزن ها و نخ هایی که برای کاشت نخ در صورت و سینه استفاده می شوند ظریف تر هستند و با نوعی که در بدن استفاده می شود متفاوتند . به همین خاطر میزان ماندگاری نخ ها در بدن بسته به نوع آن متفاوت است . جذب نخ هایی که برای کاشت نخ در سینه مورد استفاده قرار می گیرد بین 2 تا 3 ماه است و نخ های امبدینگ باسن بین 40 تا 45 روزه جذب می شود .در هر دو درمان ، در صورت رضایت بیمار از نتیجه ، درمان با یک جلسه خاتمه می یابد ، در غیر این صورت یک بار دیگر تا رسیدن به رضایت بیمار انجام خواهد شد .

در درمان چاقی به وسیله ی کاشت نخ تعداد جلسات بیشتر بوده و به محض اینکه بعد از چند جلسه ، بدن به این روش درمان پاسخ نداده و یک آداپتیشن با روش درمانی ایجاد کند ، درمان با امبدینگ یا کاشت نخ متوقف شده و بعد از چند ماه ادامه پیدا خواهد کرد .

 

ارتباط با ما

تهران - خیابان شريعتي - روبروی مترو شریعتی - کوچه زرین - پلاک 31 - واحد 10
تلفن تماس : 22904799 ، 26414399
پست الکترونیک : info@soozaniran.com

aparat  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی
طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی  طب سوزنی طب سوزنی  طب سوزنی

تمامی حقوق این سایت برای دکتر سید جعفر محقق محفوظ است.